Fayda Odaklı Yaratıcı Reklam Ajansı
Category Portfolio

Depo rafları konusunda hizmet veren müşterimiz için tam hizmet ajansı olarak destek veriyoruz.

Neler Yapıyoruz
Add Your Heading Text Here
Müşteri
Heber Mühendislik
Yıl
2023
İnternet Sayfası
Zorluklar.

Müşterimiz, kendini piyasadaki rakiplerinden ayırmak için farklı ve hikayesi olan bir vizyon sergilememizi istedi.

Müşterimizin bu talebi doğrultusunda mühendisliğin ve firma sahibi sayın Hakan Karataşlı’nın hayata ve iş hayatına dair yaklaşımlarından yola çıkarak firmayı anlatan bir motto geliştirdik. Motto belirlendikten sonra firma için etik değerleri anlatacak bir manifesto hazırladık ve bu yaklaşıma sadık kalarak bütün kurumsal iletişim süreçlerimize yön vermeye başladık.

Amaç.

Markamız için oluşturduğumuz "Doğru Mühendislik" mottosunu bütün mecralarda müşterilere viral olarak benimsetmeyi amaçladık.

Doğru Mühendislik mottosunun içeriğini firmanın oluşturduğumuz kurumsal etik kılavuzuna sadık kalarak anlatmayı kendimize hedef edindik.

Sonuç.

Dijital, açık hava reklamcılığı ve konvansiyonel reklamcılıkta "Doğru Mühendislik" demek artık Heber'le eş anlamlı.

Başta İzmir, İstanbul ve Ankara olmak üzere yaptığımız hem dijital pazarlama hem açık hava reklamcılığı çalışmalarıyla Türkiye’nin bir çok şehrinde “Doğru Mühendislik” denildiğinde Heber; Heber denildiğinde Depo Raf Sistemleri akla gelmektedir.

Yeni nesil medya için çalışanlarla ve firma sahibiyle birlikte ürettiğimiz içeriklerle markanın arkasındaki hikayeyi destekledik.

Yeni nesil medya için çalışanlarla ve firma sahibiyle birlikte ürettiğimiz içeriklerle markanın arkasındaki hikayeyi destekledik.

Next project
top